Pagarba prasideda nuo manęs

Sausio 6 dieną įvyko projekto „Pagarba prasideda nuo manęs“ atidarymo renginys

„VEIKIAM kartu prieš smurtą“.
Renginio metu:
• diskutavome apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų suprantame smurtą;
• klausėmės Vegos Dikčienės ir Eglės Vaitkevičienės pranešimų, kuriuose gilinomės į smurto atpažinimą – tiek prieš kitus, tiek prieš save;
• mėgavomės atlikėjos Vilitos atliekamomis dainomis, kurioms pritarė Alvidas Kavaliauskas.
Kiekvienas galime susidurti su smurtu – kaip liudytojai, patiriantys ar palaikantys kitus. Svarbu nelikti vieniems ir nebijoti kalbėti. Mentorystės mokymuose kartu ieškosime būdų, kaip reaguoti, padėti ir rasti pagalbą, kai jos labiausiai reikia.
🇪🇺 Projektas finansuojamas Europos sąjungos lėšomis
📌 Projektas „Pagarba prasideda nuo manęs“ parengtas pagal Atviros Lietuvos fondo programą „VEIKIAM“. Projektą finansuoja Europos sąjunga.
Išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos Komisijos (EK) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei EK negali būti laikoma už juos atsakinga.

 

Skaitykite daugiau

Svečiai iš Šilutės VVG

Pačeriaukštėje sulaukėme nuostabių svečių iš Šilutės VVG! Ypač smagu buvo matyti tiek daug aktyvių žmonių – bendruomenių pirmininkų, lyderių ir […]

Bendruomenės įsiraukimas pėsčiųjų žygyje

Gegužės 15 d. Pačeriaukštėje netrūko nei žingsnių, nei emocijų, nei gero adrenalino! Biržų rajono Pačeriaukštės kaimo bendruomenė šįkart pėsčiųjų žygyje […]

Trečiasis projekto „VEIKIAM!“ mentorių susitikimas

Kovo 22 d. vyko trečiasis projekto „VEIKIAM!“ mentorių susitikimas Trečiųjų visos dienos mokymų metu mentoriai gilinosi į konfliktų vystymąsi, jų […]

Į viršų